Compacte WiFi 7-access point voor binnen en buiten met geïntegreerd antennesysteem voor groot bereik.
| LAN Poort | (1) 2.5 GbE RJ45 port |
| Power over Ethernet | 802.3af PoE |
| Wi-Fi Standaard | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Wi-Fi 5/Wi-Fi 6/Wi-Fi 7 |
| 2.4 GHz Snelheid | 688 Mbps |
| 2.4 GHz Zendvermogen | 23 dBm |
| 5 GHz Snelheid | 4300 688 Mbps |
| 5 GHz Zendvermogen | 24 dBm |
| 6.0 GHz Snelheid | n.v.t. |
| 6.0 GHz Zendvermogen | n.v.t. |
| Antennes | 2.4 GHz 3 dBi, 5 GHz Omnidirectional: 6 dBi Directional: 10 dBi |
| Stroomverbruik | 13W |
| Afmetingen (HxBxD) | ⌀48.5 x 159.5 mm |
| Gewicht | 313 g |
| Garantie | 24 Maanden |
| Omvang van de levering | UniFi 7 Mesh, PoE Adapter, Netsnoer, Montage Accessoires, Snelstartgids |
Meld u aan voor exclusieve updates, nieuws en kortingen
Bedankt voor het inschrijven!
Deze e -mail is geregistreerd!