Outlet: Webshop retour, geopende verpakking. Product is zo goed als nieuw. Levering met originele doos, accessoires en garantie.

AVM FRITZ!Box 5590 Fiber AON + GPON

De FRITZ!Box 5590 Fiber Edition International biedt het volledige scala aan FRITZ!Box-functies rechtstreeks op de glasvezelaansluiting voor de AON en GPON verbindingstechnieken - een mediaconverter of een upstreammodem zijn niet noodzakelijk. De FRITZ!Box 5590 Fiber wordt geleverd met twee passende glasvezelmodule (FRITZ!SFP AON met LC/APC-bus en FRITZ!SFP GPON met LC/APC-bus) voor point-to-point-gigabit-glasvezelaansluitingen. De nieuwe glasvezelvlaggenschippen verdelen de snelheid bliksemsnel draadloos via Wi-Fi 6 (4 × 4) en via een 2,5 gigabitpoort die als WAN en als LAN-aansluiting gebruikt kan worden. Vier gigabit-LAN- en twee USB 3.0-aansluitingen ronden de highspeed-uitrusting af.

Werkt op elke aansluiting

In Nederland worden er verschillende glasvezeltechnologieën gebruikt. FRITZ!Box 5590Fiber Edition International biedt systemen voor netwerktoegang via glasvezel en is voorbereid voor de meest voorkomende verbindingstypes AON en GPON.

Innovatieve Wi-Fi 6 voor een thuisnetwerk met veel Wi-Fi-eindapparaten

De standaard Wi-Fi 6 houdt rekening met het steeds groeiende aantal Wi-Fi-apparaten. Van smartphones, tablets, pc’s, 4K-televisies en speakers tot smarthometoepassingen: er worden steeds meer apparaten tegelijkertijd in het Wi-Fi-netwerk gebruikt. Door de latentie te verminderen zorgt Wi-Fi 6 voor een snelle en stabiele gegevensstroom. FRITZ!Box 5590 Fiber biedt een bandbreedte van 2400 Mbit/s in de 5 GHz-band en 1200 Mbit/s in de 2,4 GHz-band voor veel parallelle toepassingen. Bij deze hoge doorvoersnelheden zorgt Wi-Fi 6 daarnaast voor een langere batterijduur van de mobiele apparaten in het thuisnetwerk.

Sterk als centrale in het Mesh Wi-Fi-netwerk

De FRITZ!Box 5590 Fiber is als Wi-Fi Mesh Centrale voorbereid op de hoogste eisen in het thuisnetwerk. In het Mesh Wi-Fi-netwerk worden verspreide Wi-Fi-punten (bijv. FRITZ!Box en meerdere FRITZ!Repeaters) samengevoegd tot één slim Mesh Wi-Fi-netwerk. De FRITZ!Box 5590 Fiber is als Mesh Master het middelpunt van het FRITZ! Mesh Wi-Fi-netwerk en stuurt alle overige toegangspunten actief aan, zodat de Wi-Fi-eindapparaten die in het thuisnetwerk worden gebruikt altijd zijn aangemeld bij het toegangspunt met de beste verbinding (Mesh Wi-Fi steering).

Telefonie en smarthome-opties voor iedereen

De geïntegreerde VoIP-telefooncentrale heeft twee aansluitingen voor analoge telefoons en een DECT-basisstation voor maximaal zes draadloze telefoons (bijv. alle FRITZ!Fons). Zelfs IP-telefoons en smartphones worden via Wi-Fi volwaardige telefoons op de internetaansluiting. Met een geïntegreerd antwoordapparaat, lokale telefoonboeken en onlinetelefoonboeken evenals talrijke comfortfuncties laat telefonie – ook voor professionele toepassingen – niets te wensen over.

De FRITZ!Box stuurt via DECT ook smarthomeapparaten aan, zoals FRITZ!DECT 500, FRITZ!DECT 440 en de slimme radiatorthermostaten FRITZ!DECT 301/302.